Страницы

Cтажування для науково-педагогічних працівників ВНЗ України

Картинки по запросу стажування у польщі
Міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою «Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання у вищих навчальних закладах Польщі» на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща.
    Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів. 
Дати проведення: 20–25 листопада 2017 року.
Програма стажування складається з трьох модулів: 
Модуль 1. Організація навчання, програми та підготовки студентів у  польських вищих навчальних закладах (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота). 
Модуль 2. Інноваційні методи навчання у структурі сучасного навчального закладу: інтеграція передових технологій, наукових здобутків та практичного досвіду (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота). 
Модуль 3. Сучасний університет: міжнародна співпраця та інтернаціоналізація навчального процесу задля підготовки фахівців європейського рівня (6-денний виїзний модуль). 
Подача заявок на участь у стажуванні: до 23 жовтня.
Університетом Collegium Civitas видається сертифікат на 108 годин (два національних кредити або три кредити ECTS) усім  учасникам стажування. 

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯВаше Ім'я (обов'язково)

Ваш Телефон (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)